Přístrojová ošetření

Dopřejte svému tělu dokonalu péči v našem kosmetickém salonu TH v Brně.

Remodeling Face Machine v kosmetickém salonu TH

Remodeling Face Machine

Remodeling Face Machine se používá ke změně dynamické architektury obličeje zvednutím povrchových a hlubokých tkání současnými proudy. Kombinace tří proudů (galvanických, středních a vysokých kmitočtů) znovu vytváří strukturu obličeje pro širší oči, výraznější lícní kosti, méně výrazné vrásky a jasnější definici kontury obličeje.  To jsou jen některé z účinků nejmodernějšího stroje na přestavbu Biologique Recherche. Výsledky lze vidět okamžitě

Module Mentonniere

Podbradový pás Mentonnière je příslušenstvím pro Remodeling Face®, který umožnuje lifting a restrukturalizaci specifických oblastí spodní částí tváří, oválu obličeje a krku. Má silný vyhlazující a tonizační účinek, který má okamžitý a trvalý liftingový efekt. Zlepšuje kvalitu epidermis a zvyšuje svalový tonus. Připravuje tkáň na možné kosmetické operace, nebo lékařské procedury a má pozitivní efekt na kvalitu pooperativních výsledků.

Elektrický proud může být použit ke stimulaci a posílení svalů. Elektrická svalová stimulace ( ESS) nebo Eletromiostimulace spočívá v aktivování svalových kontrakcí pomocí elektrických impulzů. Impulzy jsou generovány zařízením a pomocí elektrod dovedeny až k pokožce. Impulzy napodobují nervové impulzy z centrálního nervového systému a způsobují kontrakci svalů.

Doporučení 48 hod. po zákroku: neumývejte si vlasy, nechoďte do sauny ani do bazénu, nevyvíjejte sportovní aktivitu.

Mikrojehličkování – revoluční omlazení pleti

Metoda mikrojehličkování je výsledkem dlouhodobého výzkumu a je používána světoznámými a uznávanými instituty. Jedná se o neinvazivní bezbolestné ošetření, které stimuluje proces mikrocirkulace a přirozené tvorby kolagenu a elastinu. Má liftingový efekt a dokonale hydratuje spodní vrstvy.

  • Urychluje hojící procesy.
  • Působí proti bakteriím způsobujícím akné.
  • Reguluje nadměrnou produkci mazových žláz.
  • Urychluje regeneraci, zklidňuje. 
  • Působí proti depresním stavům. 

Lymfodrenáž – lymfatická přístrojová masáž

Lymfodrenáž je osvědčená léčebná metoda využívaná v rehabilitaci i v estetické medicíně a má okamžité viditelné výsledky. Nastavení je individuální pro každý problém, pro každé onemocnění různě (tlakové parametry, počet aktivních komor, minimální počet procedur a četnost procedur v týdnu).

Lymfatická masáž je vhodná jako preventivní opatření pro lidi vystavené dlouhému stání či sezení. Pomáhá také rychlejší regeneraci po fyzické zátěži, turistice, sportu apod. Pro dobrý efekt je důležitá četnost stimulace. Tedy čím častěji, tím lepší a rychlejší bude efekt.

Profesionální pressomasáž přístrojem LINFOENERGY

  • Eliminuje nepříjemný pocit tíhy v končetinách.
  • Pomáhá předcházet vzniku celulitidových skvrn a dalším nedokonalostem celulitidy od jejích počátečních fází.
  • Detoxikuje a pročistí, snižuje otoky.
  • Zlepšuje mikrocirkulaci, redefunuje siluetu.
  • Napomáhá odvodňování – snižuje zadržování vody.

Ceník

REMODELING FACE MACHINE (ke kosmetickému ošetření)
Tvaruje obličej, krk a dekolt, redukuje kruhy kolem očí a tonizuje oční víčka, aby oči vypadaly větší, zlepšuje kvalitu pokožky a odstín, liftingový efekt je ohromující. To jsou jen některé příklady fungování přístroje Remodeling Face.
550 Kč
Mikrojehličkování – revoluční omlazení pleti
Neinvazivní bezbolestné ošetření, které stimuluje proces mikrocirkulace a přirozené tvorby kolagenu a elastinu. Má liftingový efekt a dokonale hydratuje spodní vrstvy, rychlejší proces hojení aknozní pleti a pigmentových skvrn.
90 minut / 2500 Kč
Lymfatická přístrojová masáž (pouze ke kosmetickému ošetření)
380 Kč

Navštivte náš kosmetický salon v Brně

Dopřejte své pokožce luxusní péči, nechte své tělo dokonale relaxovat.

Rezervujte si termín

Vyberte si

Naše služby