Tělové rituály, masáže a zábaly

Každá procedura začíná zklidňující voňavou koupelí, skleničkou vychlazeného prosecca a malým občerstvením. V naprostém soukromí a při relaxační hudbě se dokonale uvolníte a odpoutáte svoji mysl od každodenního světa.

Tělové rituály v Salonu TH – dokonalý relax

Detoxikační ošetření

Detoxikační ošetření podporuje zeštíhlení a zpevnění problematických partií a proces odbourávání tuků. Základ procedury spočívá ve speciálním zábalu s blahodárnými účinky mořské řasy, která podporuje elasticitu pokožky a současně působí proti projevům celulitidy a snižuje obvod problematických partií. Po zábalu následuje sprcha a velmi příjemná relaxační masáž s vhodným zapracováním tělových produktů.

Zeštíhlující a zpevňující ošetření

Kompletní ošetření zacílené na nechtěné tukové zásoby, slouží ke zlepšní pevnosti a mikrocirkulace. Efektivní ošetření je posíleno o Booster Minceur. Zaměřeno na celkovou siluetu těla.

Zuzka vám ráda poradí vhodný typ ošetření
Kosmetický salonu TH v Brně – novinka – masáž hlavy

Masáž hlavy

Masáž hlavy provádíme vsedě a vleže. Ošetřuje se při ní oblast ramen, horní části paží, šíje, oblast mezilopatkových a šíjových svalů, krku, hlavy a obličeje. Indická masáž hlavy se provádí přes oblečení, takže je vhodná i pro ty, kterým příliš nevyhovuje intimita např. při klasické masáži.

Ceník

DETOX – mořská řasa
Regenerační a detoxikační ošetření, které Vás zbaví přebytečné vody a toxínů. Sklidní a uvolní pokožku, kterou tonizuje a zpevňuje. Ošetření je zahájeno relaxační koupelí.
100 minut / 2480 Kč
Relaxační masáž TH
Masáž je zahájena koupelí, poté následuje relaxační masáž celého těla, pro uvolnění ducha i mysli.
100 minut / 2000 Kč
GOMMAGE – znovuzrození těla
Přírodní peeling z rozemletých mušlí. Odstraňuje odumřelé kožní buňky. Dvojí exfoliace epidermis (odstranění odumřelých buněk), příprava pokožky před létem, prodlužuje opálení, vytváří novou pleť, zlepšuje její vzhled a obnovuje buněční regeneraci do hloubky. Ošetření je zahájeno relaxační koupelí.
100 minut / 2450 Kč
BOOSTER MINCEUR – ODVODNĚNÍ
Tím, že působí na odbourávání tuků a odstraňování přebytečné vody v tkáních, ideálně připravuje hubnutí a zvyšuje výkonnost následně používaných krémů. Masáž od středu břich dolů za použití kombinace esenciálních olejů. Masáž.
105 minut / 2650 Kč
BOOSTER MINCEUR – CELULITYDA
Ošetření celulitidy a zpevnění celého těla s detoxikačním a anticelulitidním účinkem péčí pro pokožku. Pokožka těla je ošetřena exfoliantem a masážní rukavicí Massage Glove. Aplikovaný speciální booster je určen k započetí slimming efektu.
120 minut / 2650 Kč
BOOSTER MINCEUR – ZPEVNĚNÍ++
Tonizující ošetření na ochablé a povislé partie celého těla s detoxikačním a anticelulitidním účinkem je efektivní péčí pro pokožku. Oštření je take ideální pro volnou kůži povolenou snížením váhy.
120 minut / 2650 Kč
BOOSTER MINCEUR – SLIMMING
Ošetření zacílené na nechtěné tukové zásoby, slouží k zlepšní pevnosti a mikrocirkulace.Pravidelná tělová péče přispívá k formování postavy, zpevňuje siluetu těla a zesiluje kožní tkáň. Dochází k redukci celulitidy a nahromaděného tuku.
105 minut / 2650 Kč
Modelace těla BOOSTER LIFT C.V.S
Eliminuje odumřelé buňky pleťi, stimuluje cirkulaci, redukuje celulitydu,zlepšuje texturu pleti a tonizuje. Ošetření je zahájeno relaxační koupelí.
105 minut / 2700 Kč
Masáž hlavy
Speciální hmaty jemně ošetřují a uvolňují oblast ramen a horní části paží, šíje, hlavy a obličeje. Povzbuzuje krevní a lymfatický oběh, zlepšuje látkovou výměnu ve tkáních a blahodárně působí na pokožku hlavy a tím i na růst a výživu vlasů.
35 minut / 800 Kč

Navštivte náš kosmetický salon v Brně

Dopřejte své pokožce luxusní péči, nechte své tělo dokonale relaxovat.

Rezervujte si termín

Vyberte si

Naše služby