Kosmetické ošetření

Pleťová ošetření kosmetikou Biologique Recherche jsou vždy přizpůsobena aktuálnímu stavu Vaší pleti. V závislosti na něm, je pro pleť připravena kombinace sér a čisticích produktů, které důkladně obsáhnou 3 elementární fáze ošetření.

Kosmetické ošetření Biologique Recherche v kosmetickém salonu TH
Pracujeme s profesionální francouzskou kosmetikou BIOLOGIQUE RECHERCHE PARIS

Kosmetika BIOLOGIQUE RECHERCHE PARIS

Autentičnost a harmonie jsou duchem kosmetických produktů Biologique Recherche. Všechny produkty Biologique Recherche spojují tyto charakteristiky:

Fáze kosmetického ošetření

  • vysoké koncentrace botanických, mořských a biologických extraktů (více než 20 %),
  • žádná umělá parfemace,
  • respektují původní strukturu aktivních ingrediencí, většina z nich je získávány během studeného procesu,
  • obsahují vysoce kvalitní kompozice a aktivní ingredience odpovídající kvalitě Biologique Recherche

1/ vyhodnocovací fáze

Při níž definujeme SKIN INSTANT (aktuální stav pleti), na základě kterého následně vybereme příslušné produkty a postupy péče.

2/ inicializační fáze

Klíčová část metody Bilogique Recherche. Během ní se epidermis (pokožka) důkladně očistí, exfoliuje a vyrovná, její důležitý lipoproteinový film se tak může správně obnovit.

3/ fáze ošetření

Během této fáze jsou aplikovány produkty obsahující nejvyšší koncentrace aktivních ingrediencí. Jejich cílem je důkladná obnova epidermis a aktivace jak regeneračních vlastností, tak i hlubších struktur pleti.

Ceník – kosmetická ošetření v salonu TH

Nejvhodnější kosmetické ošetření pro vás vybíráme při návštěvěna základě stavu Vaší pleti.

Základní ošetření
Kosmetické oštření Vám doporučíme v salónu, dle daného stavu pleti. (Odlíčení, wellcome masáž,vyrovnání pH, hloubkové čištění, barvení obočí, maska, kokteil ze sér a krém dle typu Skin Instants.)
90 minut / 1500 Kč
Ošetření aknózní pleti s čištěním
Manuální čištění pleti, odstranění odumřelé kůže, čistící maska, regenerační séra a krém.
90 minut / 1640 Kč
Rozjasňující a hydratční ošetření
Redukce trans-epidermální ztráty vody, zjemnění pleti, ochranná bariéra před dehydratací pleti. (Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta.)
90 minut / 1720 Kč
Citlivá pleť se sklony k Rosacea Couperose
Redukce zarudnuté pokožky a krevního průtoku, zpomlení utváření nových kožních cévek, zklidnění a ochrana před zánětlivými procesy, zklidnění svědění. (Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta.)
90 minut / 1800 Kč
Peeling – sjednocující ošetření P50 Visage
Nestejnorodá pigmentace, exfoliuje a podporuje buněčnou regeneraci, vyhlazuje drobné povrchové nedokonalosti. (Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta.)
90 minut / 1950 Kč
Regenerační péče Vernix – druhé narození pleti
Chrání, regeneruje a revitalizuje, optimalizuje hydrataci pleti, posiluje ochrannou bariéru epidermis, vyhlazuje a zjemňuje. (Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta.)
90 minut / 1870 Kč
Ošetření pigmentových skvrn s masque PIGM 400
Okamžité rozjasnění pleti,sjednocuje odstín a redukuje nepravidelnosti pleti, redukce existujících pigmentových skvrn, působí proti vol.Radikalum,bojuje proti buněčnému stárnutí. (Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta.)
90 minut / 2050 Kč
Liftingové, tonizační ošetření MC110
Vyplňuje vrásky a jemné linky, vyhlazuje, zjemňuje, zlepšuje epidermální funkce a hydratuje. (Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta.)
90 minut / 2190 Kč
Restrukturalizační a zpevňující ošetření LIFT C.V.S
Lifting a vyhlazení obličeje s peelingovým účinkem, hluboká hydratace. Čistící protiaknózní účinek, posílení cév. (Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta.)
90 minut / 2330 Kč
Enegrizující a tonizační ošetření SOIN BIOVECTEUR MARINE
Vyhlazuje hluboké vrásky, prevence proti stařeckým skvrnám a jejich redukce – devitalitovaná, vrásčitá, unavená pleť. (Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta.)
90 minut / 2280 Kč
PEELING AUX ACIDES DE FRUITS +PIGM
Působí do hloubky a podporují buněčnou regeneraci intenzivně exfoliuje epidermis. Složení je bohaté na AHA, BHA a PHA, pomáhá vylepšit/pročistit epidermis čímž zlepšuje její vzhled a celkový pocit z pleti.
90 minut / 2250 Kč
Okysličující a tonizační Booster VIP 02
Luxusní okysličující a vyrovnávací ošetření, rychlá regenerace pleti, okamžitý lifting obličeje, hluboce hydratuje epidermis. (Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta.)
90 minut / 2170 Kč
Hloubková hydratace,lifting, push-up efekt LE SOIN LISSANT
90 minut / 2440 Kč
Kosmetika s Remodeling Face
Tvaruje obličej, krk a dekolt, redukuje kruhy kolem očí a tonizuje oční víčka, aby oči vypadaly větší, zlepšuje kvalitu pokožky a odstín, liftingový efekt je ohromující.
90 minut / 2500 Kč
Intenzivní lifting, vyhlazující a vypínací ošetření FÉERIE
Rychlá regenerace pleti, tonizace a hydratace, vyplňuje vrásky a jemné linky, osvěžuje a sklidňuje pleť – silná pleť s otevřenými póry, unavená a mdlá. (Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta.)
90 minut / 2480 Kč
Triple LISSANT
Urychluje obnovu buněk a optimalizuje regeneraci pro viditelný a okamžitý napínací účinek. Zvyšuje soudržnost, hydrataci pevnost a hustotu pokožky.
90 minut / 2670 Kč

Navštivte náš kosmetický salon v Brně

Dopřejte své pokožce luxusní péči, nechte své tělo dokonale relaxovat.

Rezervujte si termín

Vyberte si

Naše služby