Každá procedura začíná zklidňující voňavou horkou koupelí, skleničkou vychlazeného prosecca a malým občerstvením. V naprostém soukromí a při relaxační hudbě se v této fázi dokonale uvolníte, odpoutáte svoji mysl od vašeho každodenního světa a připravíte se na další procedury. Po patnácti minutách se v župánku přesunete na masérské lehátko, kde se dohodneme, jaký typ ošetření chcete vyzkoušet.

Formující tělové ošetření

Velmi účinné ošetření nejen při projevech celulitidy a ke zpevnění celého těla. Pokožka těla je ošetřena oxfoliantem, následuje masáž bříška esenciálním olejem. Poté se aplikuje speciální booster, který slouží k tzv. slimming efektu a ke zvýšení účinku aplikovaných tělových produktů.

Detoxikační ošetření

Základ ošetření spočívá ve speciálním zábalu. Detoxikační ošetření podporuje zeštíhlení a zpevnění problematických partií a proces odbourávání tuků. Klient leží přibližně 20 minut zabalen ve speciální fólii s nánosem mořské řasy. Po zábalu celého těla následuje sprcha a dále závěrečná, velmi příjemná relaxační masáž s vhodným zapracováním tělových produktů. Pokožka těla je také obohacena o masážní silikonovou rukavici, která zvyšuje účinky ošetření a vstřebávání aplikovaných látek.

Rituál znovuzrození

— GOMMAGE P50 CORPS, 100 minut / 2000 Kč

Krásná a zářivá pokožka po prvním ošetření. Přírodní peeling z rozemletých mušlí odstraňuje odumřelé kožní buňky, tím se stimulujeme přirozený regenerační proces a pokožce tak dodáme hladký a zářivý vzhled. Pokožka těla je stimulována jemnou masáží Gommagee P50 Corps – tento gel obsahuje zvlhčující složky jako Kyselina hyaluronová, stejně jako esenciální mastné kyseliny, jako je bavlněný olej a arganový olej, které regenerují pokožku a stimulují buněčnou obnovu, přičemž respektují rovnováhu vaší pokožky.

Zeštíhující masáž esential oils

— 100 minut / 2000 Kč

Aromaterapie – tonizace, zeštíhlení, odvodnění, rozproudění metabolismu -zážitek, který vás spojí s vašim tělem.

Rituál detox a regenerace

— GEL D’ALGUES, 100 minut / 2000 Kč

Změny ročních období, působení času, stres, přepracování… naše pleť má všechny důvody si stěžovat. Toto ošetření pleti bylo koncipováno tak, aby poskytlo pleti prostředky k samoregeneraci. Zábal ze tří druhů mořských řas nastaruje proces detoxikace s výrazným pročišťujícím efektem, aktivuje pokožku ke správným funkcím vytvořených tak, aby pomáhaly tělu eliminovat toxiny nebo se připravit na zeštíhlující ošetření. Minimalizuje zadržování vody a odvádí toxiny z celého těla. Podporuje elasticitu pokožky a současně působí proti projevům celulitidy a snižuje obvod problematických partií.

Relaxační masáž salon TH

— 100 minut / 1800 Kč

Bio-Reflexní masáž aktivuje lymfatický systém a nastartovává očistu těla i duše.

Zeštíhlující programy

Kompletní ošetření zacílené na nechtěné tukové zásoby, slouží k zlepšní pevnosti a mikrocirkulace. Efektivní ošetření je posíleno o Booster Minceur

BOOSTER MINCEUR – ANTI-C
110 minut / 2.450 Kč

Pravidelná tělová péče přispívá k formování postavy, zpevňuje siluetu těla a zesiluje kožní tkáň. Dochází k redukci celulitidy a nahromaděného tuku v oblasti nohou, zadečku a bříška. Jemná exfoliace aktivuje mikrocirkulaci a zlepšuje vzhled pleti. Působí proti celulitidě, zvyšuje hydrataci a zabraňuje přesušení pokožky i vzniku linií ze sucha.

BOOSTER MINCEUR – ZPEVNĚNÍ ++
110 minut / 2.450 Kč

Tonizující ošetření na ochablé a povislé partie celého těla s detoxikačním a anticelulitidním účinkem je efektivní péčí pro pokožku. Oštření je take ideální pro volnou kůži povolenou snížením váhy. Pokožka těla je ošetřena esenciálním olejem pro zpevnění, aktivní výměnu a redukci pomerančové kůže, podpoří odvod balastních látek z těla a aktivuje detoxikaci.

BOOSTER MINCEUR – CELULITIDA
110 minut / 2.450 Kč

Velmi efektivní ošetření celulitidy a zpevnění celého těla s detoxikačním a anticelulitidním účinkem péčí pro pokožku. Pokožka těla je ošetřena exfoliantem a masážní rukavicí Massage Glove. Aplikovaný speciální booster je určen k započetí slimming efektu a zvýšení účinku

BOOSTER MINCEUR – DRENÁŽ – ODVODNĚNÍ
110 minut / 2.450 Kč

Tím, že působí na odbourávání tuků a odstraňování přebytečné vody v tkáních, ideálně připravuje hubnutí a zvyšuje výkonnost následně používaných krémů. Masáž od středu břicha dolů za použití kombinace esenciálních olejů, ve kterých se mísí aktivní vlastnosti jalovce, borovice lesní, cedru.

BOOSTER LIFT C.V.S – MODELÁŽ TĚLA
110 minut / 2.450 Kč

Skládá se z pudru (bohatého na aminokyseliny a diatomy) a z kapalné složky (bohaté na výtažky z hedvábí). Ošetření je vhodné pro přípravu a obnovu pleti před a po létě nebo jako součást zpevňujícího ošetření. Výsledky jsou okamžité: pleť je saténově hladká, kontury těla a dekoltu jsou znovu vytvarovány a tkáň je tonizovaná.

Zaujaly vás naše služby?

Navštivte náš salon, vychutnejte si příjemné prostředí a dopřejte svému tělu dokonalou péči a relaxaci.

Rezervujte si termín