Ceník

Salon TH se zaměřuje nejen na vnější krásu ženy. Poskytujeme komplexní kosmetickou péči o pleť.

Náš salon spadá do kategorie Biologique Recherche Centre Expert. Nejrychlejší způsob objednání je v našem rezervačním systému (dočasně mimo provoz). V případě telefonického objednání se může stát, že mne zastihněte při práci a nebudu se Vám moci věnovat.

V případě zrušení objednávky méně než 24 hodin před rezervovaným termínem vám může být účtován storno poplatek ve výši 500 Kč. Pokud je třeba změnit objednávku, volejte prosím včas. na tel.: +420 739 294 431.  Děkujeme za pochopení. T.H.

Tělové rituály v salonu TH

Relaxační masáž TH – 100 minut / 1800 Kč
Masáž je zahájena koupelí, poté následuje relaxační masáž celého těla, pro uvolnění ducha i mysli.
Essential oils – 100 minut / 2000 Kč
Pomáhá rozpoštět nechtěný lokální tuk, hydratuje horní vrstvy epidermis a tonizuje a zpevňuje. Ošetření je zahájeno relaxační koupelí.
GOMMAGE – znovuzrození těla – 100 minut / 2000 Kč
Dvojí exfoliace epidermis (odstranění odumřelých buněk), příprava pokožky před létem, prodlužuje opálení, vytváří novou pleť, zlepšuje její vzhled a obnovuje buněční regeneraci do hloubky. Ošetření je zahájeno relaxační koupelí.
DETOX – mořská řasa – 100 minut / 2000 Kč
Regenerační a detoxikační ošetření, které Vás zbaví přebytečné vody a toxínů. Sklidní a uvolní pokožku, kterou tonizuje a zpevňuje. Ošetření je zahájeno relaxační koupelí.
BOOSTER MINCEUR – ODVODNĚNÍ – 105 minut / 2450 Kč
Tím, že působí na odbourávání tuků a odstraňování přebytečné vody v tkáních, ideálně připravuje hubnutí a zvyšuje výkonnost následně používaných krémů. Masáž od středu břich dolů za použití kombinace esenciálních olejů. Masáž.
BOOSTER MINCEUR – CELULITYDA – 120 minut / 2450 Kč
Ošetření celulitidy a zpevnění celého těla s detoxikačním a anticelulitidním účinkem péčí pro pokožku. Pokožka těla je ošetřena exfoliantem a masážní rukavicí Massage Glove. Aplikovaný speciální booster je určen k započetí slimming efektu.
BOOSTER MINCEUR – ZPEVNĚNÍ++ 120 minut / 2450 Kč
Tonizující ošetření na ochablé a povislé partie celého těla s detoxikačním a anticelulitidním účinkem je efektivní péčí pro pokožku. Oštření je take ideální pro volnou kůži povolenou snížením váhy.
BOOSTER MINCEUR – SLIMMING – 105 minut / 2450 Kč
Ošetření zacílené na nechtěné tukové zásoby, slouží k zlepšní pevnosti a mikrocirkulace.Pravidelná tělová péče přispívá k formování postavy, zpevňuje siluetu těla a zesiluje kožní tkáň. Dochází k redukci celulitidy a nahromaděného tuku.
Modelace těla LIFT C.V.S – 105 minut / 2450 Kč
Eliminuje odumřelé buňky pleťi, stimuluje cirkulaci, redukuje celulitydu,zlepšuje texturu pleti a tonizuje. Ošetření je zahájeno relaxační koupelí.

Kosmetická ošetření v salonu TH

Nejvhodnější kosmetické ošetření pro vás vybíráme při návštěvěna základě stavu Vaší pleti.

Základní ošetření – 90 minut / 1100 Kč
Kosmetické oštření Vám doporučíme v salónu, dle daného stavu pleti.(odlíčení, wellcome masáž,vyrovnání pH, hloubkové čištění, barvení obočí, maska, kokteil ze sér a krém dle typu Skin Instants).
Aknózní seborhoická pleť – 90 minut / 1200 Kč
Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta.
Rozjasňující a hydratční ošetření – 90 minut / 1350 Kč
Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta. Redukce trans-epidermální ztráty vody, zjemnění pleti, ochranná bariéra před dehydratací pleti).
Citlivá pleť se sklony k Rosacea Couperose – 90 minut / 1600 Kč
Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta. (Redukce zarudnuté pokožky a krevního průtoku, zpomlení utváření nových kožních cévek, zklidnění a ochrana před zánětlivými procesy, zklidnění svědění).
Regenerační péče Vernix-Druhé narození pleti – 90 minut / 1700 Kč
Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta.(Chrání, regeneruje a revitalizuje, optimalizuje hydrataci pleti, posiluje ochrannou bariéru epidermis, vyhlazuje a zjemňuje).
Ošetření pigmentových skvrn s masque PIGM 400 – 90 minut / 1700 Kč
Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta.Okamžité rozjasnění pleti,sjednocuje odstín a redukuje nepravidelnosti pleti, redukce existujících pigmentových skvrn, působí proti vol.Radikalum,bojuje proti buněčnému stárnutí).
Liftingové, tonizační ošetření MC110 – 90 minut / 1800 Kč
Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta (vyplňuje vrásky a jemné linky, vyhlazuje, zjemňuje, zlepšuje epidermální funkce a hydratuje).
Rozjasňující, tonizační a sjednocující ošetření P50 Visage – 90 minut / 1600 Kč
Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta (nestejnorodá pigmentace, exfoliuje a podporuje buněčnou regeneraci, vyhlazuje drobné povrchové nedokonalosti).
Enegrizující a tonizační ošetření SOIN BIOVECTEUR MARINE – 90 minut / 1900 Kč
Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta (vyhlazuje hluboké vrásky, prevence proti stařeckým skvrnám a jejich redukce – devitalitovaná, vrásčitá, unavená pleť).
Restrukturalizační a zpevňující ošetření LIFT C.V.S – 90 minut / 1900 Kč
Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta (lifting a vyhlazení obličeje s peelingovým účinkem,hluboká hydratace. Čistící protiaknózní účinek, posílení cév.
Okysličující a tonizační Booster VIP 02 – 90 minut / 1950 Kč
Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta (luxusní okysličující a vyrovnávací ošetření, rychlá regenerace pleti, okamžitý lifting obličeje, hluboce hydratuje epidermis).
Anti- Aging vrásky Biofixine – 90 minut / 2000 Kč
Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta (rozjasňující a liftingový účinek, tonizuje a vyhlazuje vrásky,sjednocuje pleť, posiluje ovál, hydratuje a má čistící protiaknozní účinek, předchází viditelným projevům stárnutí).
Hloubková hydratace,lifting, push-up efekt LE SOIN LISSANT – 90 minut / 2100 Kč
Intenzivní lifting, vyhlazující a vypínací ošetření FÉERIE – 90 minut / 2200 Kč
Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta (rychlá regenerace pleti, tonizace a hydratace, vyplňuje vrásky a jemné linky, osvěžuje a sklidňuje pleť – silná pleť s otevřenými póry, unavená a mdlá).
Revoluční omlazení pleťi BDR – 90 minut / 2250 Kč
Neinvazivní bezbolestné ošetření, které stimuluje proces mikrocirkulace a přirozené tvorby kolagenu a elastinu. Má liftingový efekt a dokonale hydratuje spodní vrstvy, rychlejší proces hojení aknozní pleti a pigmentových skvrn.
Seconde Peau – 90 minut / 3900 Kč
Ošetření Seconde Peau urychluje obnovu buněk a optimalizuje regeneraci pro viditelný a okamžitý napínací účinek. Zvyšuje soudržnost, pevnost a hustotu pokožky a zároveň mění tvar obličeje.
Kosmetika s Remodelingem – 90 minut / 2100 Kč
Kosmetické ošetření je doporučeno kosmetičkou dle daného stavu pleti klienta.
Lymfatická masáž ke kosmetickému ošetření – 0 minut / 300 Kč
Švýcarská pedikúra MAVEX – 0 minut / 650 Kč
Bez použítí skalpelu a brusek. Jedná se o CALLUSPEELING-ULTRA obklady.
REMODELING FACE MACHINE – 0 minut / 500 Kč
Tvaruje obličej, krk a dekolt, redukuje kruhy kolem očí a tonizuje oční víčka, aby oči vypadaly větší, zlepšuje kvalitu pokožky a odstín, liftingový efekt je ohromující. To jsou jen některé příklady fungování přístroje Remodeling Face.

Nabídka služeb

Nechejte se hýčkat